control 2017

GUARDUS na targach Control 2017 w Stuttgarcie 9-12 Maja

Jak co roku wielu gości odwiedzi wiodące światowe targi zapewnienia jakości Control, aby zasięgnąć informacji o najnowszych rozwiązaniach, metodach i produktach.

Zapraszamy do spotkania z nami na stanowisku 7502 w Hali 7 targów Control w Stuttgarcie. Będzie to okazja do poznania możliwości komputerowego wsparcia jakości w GUARDUS MES.

GUARDUS Solutions AG - specjalista w obszarze MES chce przekazać swoją ugruntowaną wiedzę dalej, podobnie jak nowości dotyczące systemu GUARDUS i zaprasza do wzięcia udziału w aktywnej dyskusji.

Godzinne panele dyskusyjne GUARDUS Talks, będą miały miejsce w Sali konferencyjnej 7.2 w Hali 7 (Control Stuttgart), koncentrując się na aktualnych tematach z obszarów:

    • Przemysł 4.0
    • Mobilność
    • Traceability
    • Zintegrowane Zarządzanie Jakością

temat miesiąca

Zarządzanie produkcją w GUARDUS™MES
Rejestracja danych produkcyjnych (BDE) systemu GUARDUS MES stanowi centralny zasób wszystkich danych relewantnych dla produkcji. Celem jest udostępnienie pracownikom produkcyjnym interfejsu użytkownika, w którym mogą oni odczytywać wszystkie informacje i intuicyjnie wprowadzać niezbędne dane produkcyjne. Obok wyświetlania otwartych zleceń produkcyjnych, moduł zapewnia przyporządkowanie do poszczególnych zasobów oraz informację zwrotną w czasie rzeczywistym w zakresie ilości, rodzajów czasu i stanów.

więcej

kontakt

SOLDIS Sp. z o.o.
ul. Olimpijska 8
44-109 Gliwice

tel +48 32 338 68 20
fax +48 32 338 68 28
biuro@soldis.pl

mapa dojazdu