oferta pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko "Konsultant ds. systemów MES"

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za analizę procesów w przedsiębiorstwie w obszarze produkcji, na tej podstawie parametryzuje i uruchamia oprogramowanie w ramach wdrożenia systemu MES w przedsiębiorstwie. Ponadto do obowiązków należy prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu.

Wymagania:

  • - ukończone studia techniczne / nauki ścisłe o specjalnościach automatyka, mechatronika, matematyka, inżynieria produkcji lub podobne,
  • - studia ukończone w trybie dziennym, że średnią ocen powyżej 4,00,
  • - min. 3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • - język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym,
  • - kreatywność oparta na umiejętności analitycznego myślenia,
  • - orientacja na cele i zdolność do podnoszenia swoich klasyfikacji,
  • - prawo jazdy kat. B

  Dodatkowe atuty:

  • - komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • - gotowość do wyjazdów służbowych,

Oferujemy:

  • - stałe zatrudnienie,
  • - szkolenia specjalistyczne (w tym także zagraniczne),
  • - dostęp do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań IT,
  • - możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • - atrakcyjne warunki płacowe, zależne od efektów.

Osoby zainteresowane prosimy o  przesłanie aplikacji zawierającej następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r.  o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.)"

na  adres :  praca@soldis.pl

dane kontaktowe