Nowa aplikacja biznesowa do monitorowania produkcji

Dzięki aplikacji "Factory Monitor" w systemie realizacji produkcji GUARDUS MES zapewniamy naszym użytkownikom, mobilną wizualizację i monitoring przebiegu procesów produkcyjnych. Obojętne czy korzystasz z tabletu czy smartfona - od teraz informacje na temat realizacji zleceń produkcyjnych są dostępne w trybie online na ekranie Twojego urządzenia mobilnego. Wśród najważniejszych informacji znajdują się: stan pracy maszyn, status zlecenia produkcyjnego, aktualnie realizowana operacja i czas przestoju.

Factory Monitor pozwala mieć przy sobie wszystkie najważniejsze dane dotyczące procesu produkcyjnego. W ten sposób wzrasta mobilna możliwość wizualizacji najważniejszych danych - na przykład podczas rozmowy z klientem lub pilnego zapytania z działu planowania produkcji. Dodatkowo możliwe jest szybkie identyfikowanie zakłóceń w procesie produkcyjnym oraz ich sprawne eliminowanie. Nowa aplikacja mobilna Factory Monitor zachowuje wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania ergonomiczne. Przejrzysty interfejs pozwala na wykonywanie poleceń multi touch, a inteligentne rozpoznawanie gestów pozwala na intuicyjną obsługę wszystkich funkcji.

Jakość

Technologiczną podstawą strategii mobilnych aplikacji GUARDUS jest tak zwany MobilePlace - tu opracowywane, przechowywane i aktualizowane są wszystkie aplikacje mobilne, będące stałą częścią składową systemu GUARDUS MES. Dzięki tej zamkniętej w aplikacji infrastrukturze nie ma potrzeby łączenia żadnych dodatkowych usług zewnętrznych dostawców - serwerów czy usług w chmurze. Nasi klienci poruszają się przez cały czas w pełni bezpiecznym środowisku i mają dostęp do aktualnych danych dotyczących jakości i realizacji produkcji na swoich urządzeniach mobilnych wprost z bazy GUARDUS, bez obawy o to, że dane trafią w niepowołane ręce.

W rzeczywistości: jaki jest efekt końcowy posiadania systemu MES?
Factory Monitor zapewnia szybki i sprawny przepływ informacji, oraz integrację obszaru produkcji i biura, pozwala na mobilną wizualizację i monitoring przebiegu procesów produkcyjnych w sposób kompleksowy pokrywając potrzeby ekonomiczne i techniczne.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Dostrzegasz korzyści z tego rozwiązania?
Skontaktuj się z naszym doradcą +48 32 338 68 20

 


Dowiedz się więcej na temat rozwiązań i funkcji jakie niesie ze sobą GUARDUS MES - zamów broszurę już dziś!


GUARDUS to kompleksowe rozwiązanie do ciągłego zbierania, wizualizacji oraz nadzoru ważnych informacji dotyczących jakości - CAQ oraz produkcji MDE, BDE, umożiwiający śledzenie zwrotne TRA oraz analizowanie wskaźników efektywności KPI.


formularz zamówienia

kontakt

SOLDIS Sp. z o.o.
ul. Olimpijska 8
44-109 Gliwice

tel +48 32 338 68 20
fax +48 32 338 68 28
biuro@soldis.pl

mapa dojazdu